Akademickie Centrum Medyczne

mgr Agnieszka Musiała

fizjoterapeuta

miejsce pracy
Akademia Rodzenia
Akademickie Centrum Medyczne przy Wyższej Szkole Gospodarki
ul. A. Naruszewicza 11, 85-230 Bydgoszcz

wykształcenie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk o Zdrowiu

kursy/szkolenia
kurs: Medycyna ortopedyczna CYRIAX (moduły: A, B, C, D, E), Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich, (moduły: 1,2,3,4,5,6), Diagnozowanie i leczenie dysfunkcji miednicy, Kinesiology Taping, PNF Basic, Podstawy PNF, Doradca noszenia ClauWi®, kurs doszkalający dla Doradców Noszenia ClauWi®,  Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Aktywność fizyczna kobiet po porodzie, Masaż Shantala, Rehabilitacja dzieci ryzyka,  Neurorozwojowa diagnostyka niemowląt i dzieci starszych, Pierwsza pomoc, Studium masażu leczniczego. Certyfikowany terapeuta OM CYRIAX.
szkolenie: Fitball News – Szkolenie na piłkach
warsztaty: Ruch rozwijający Weroniki Sherborne
konferencja: Problemy kliniczne i wspomaganie rozwoju dzieci z zespołem Downa, Otworzyć świat - metody diagnostyki i terapii zaburzeń okresu dzieciństwa i dojrzewania

zajmuje się

  • rehabilitacją dzieci
  • rehabilitacją kobiet w ciąży, po porodzie i w połogu
  • masażem Shantala
  • chustonoszeniem
  • rehabilitacją neurologiczną
  • rehabilitacją ortopedyczną

o sobie
Jestem absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku fizjoterapia. Swoje doświadczenie zdobyłam podczas licznych wolontariatów i pracy z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi m. in. w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy. Pomoc drugiemu człowiekowi sprawia, że czuję satysfakcję i poczucie spełnienia. Z tego powodu też ciągle podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach. Stale dbam, aby polepszyć jakość mojej pracy.

Skontaktuj się
z nami

ul. A. Naruszewicza 11
85-229 Bydgoszcz
telefon tel. 52 567 07 82
acm@byd.pl
zegr od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00-18:00
logo